Şampiyonlar bu markanın altında

Şampiyonlar bu markanın altında

Teknoloji devi Vestel ile TVF arasındaki işbirliği bu sezon da devam ediyor. Son Avrupa 3.'sü Filenin Sultanları, Dünya Kulüpler şampiyonu Vakıfbank, Çalenç Kupası şampiyonu Bursa BŞB'nin yıldızları yine Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde fileye yükselecek

Voleybolda Vestel Venus Sultanlar Ligi, bu yıl 18 Ekim'de perdelerini açıyor. Türkiye'nin teknoloji markası Vestel ile Türkiye Voleybol Federasyonu arasında geçen yıl başlayan ortaklıkta ikinci yıla girilirken, Vestel Venus Sultanlar Ligi bu sezon da yıldızlar geçidine sahne olacak. Son Avrupa ve Dünya Kulüpler şampiyonu VakıfBank, Avrupa CEV Challenge Kupası şampiyonu Bursa Büyükşehir Belediyespor, Dünya dördüncüsü, Avrupa üçüncüsü Eczacıbaşı VitrA, Avrupa beşincisi Fenerbahçe ile birlikte Dünya Şampiyonu U23 Kadın Voleybol Takımı ve Avrupa üçüncüsü A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları voleybolseverleri bekliyor. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, "Kulüpler ve milli takımlar düzeyinde kazanılan başarılarda sponsorlarımızın rolü çok büyük. Bu hususta, en önemli sponsorlarımızdan biri Vestel'dir. Ligimiz, Vestel Venus adı ile ikinci sezonuna başlıyor. Umuyorum ki; bu birliktelik uzun yıllar sürer" dedi.


Mehmet Üstündağ ve Turan Erdoğan (sağda), işbirliğinin uzun yıllar boyunca sürmesi dileğinde bulundular.

İŞBİRLİĞİNDEN MEMNUNUZ
Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ise, "Elektronikte 19 yıldır Türkiye'nin ihracat şampiyonu teknolojisini 155 ülkeye ihraç eden bir marka olarak, Türkiye'yi uluslararası arenada voleybolcularımızla da temsil etmekten gurur duyuyoruz. Voleybolcularımız sahada uluslararası başarılara koşarken, biz de yerli teknolojimizi dünyaya ulaştırıyoruz" diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN