Mehmetçiğe selam olsun

Atletizmde yüzümüzü güldüren Emre Zafer Barnes ve Esra Bayrak’tan... Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda 60 metrede 8. olan Emre Barnes ile Özel Sporcular Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Esra Bayrak, asker selamı vererek Mehmetçiklerimize destek mesajı gönderdi

Mehmetçiğe selam olsun

Milli atlet Emre Zafer Barnes, final koşmayı başardığı Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda sekizinci sırayı aldı. İngiltere'nin Birmingham kentindeki şampiyonanın üçüncü gününde piste çıkan 29 yaşındaki milli atlet dün ilk olarak 6.58'lik derecesiyle adını yarı finale yazdırdı. Serisini ilk sırada tamamlayan Barnes, yarış sonrasında asker selamı verdi. Yarı finalde de ikinci seride koşan ve bir kez daha 6.58'lik dereceye imza atan milli atlet serisinde 3. olurken, ilk ikilerin dışındaki en iyi iki dereceden birini yaparak final koşmaya hak kazandı.

COLEMAN REKORLA KAZANDI
?
Finalde ise çok güçlü rakiplerle mücadele eden Emre Zafer Barnes, 6.64 ile sekizinci sırayı aldı. ABD'li Christan Coleman, 6.37 ile şampiyona rekoru kırarak altın madalyanın sahibi oldu. Çinli Bingtian Su, 6.42 ile gümüş, ABD'li Ronnie Baker 6.44 ile bronz madalya kazandı.

BİZE ULAŞIN