Malkara Küçük Sanayi Sitesi’ne Dev Teşhir Reyonu Yapılıyor

Malkara Küçük Sanayi Sitesi’ne Dev Teşhir Reyonu Yapılıyor
Tekirdağ’ın Malkara ilçesi Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu, zirai alet imalatçılarına yönelik dev teşhir reyonu çalışmalarına başladı.
Çalışma sahasında bilgi veren Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Selvi, "2. Blok yanında bize ait yaklaşık 10 dönümlük alanda hafriyat çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Hafriyat çalışmasının ardından zemine Malkara Belediyesi tarafından ilçe merkezinde yapılan asfalt kazıma sonrasında çıkan mıcırların yayma işlemi gerçekleştirilecek. Malkara Belediyesi bu konuda en büyük destekçimiz. Küçük Sanayi Sitesi yönetimi olarak Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. 10 dönümlük alanı talebe göre 250 metrekare parselleyerek sadece sanayi sitesi esnafımız olan zirai alet imalatçılarımıza teslim edeceğiz. Yaklaşık 20-25 parsel çıkarmayı planlıyoruz" dedi.
Yönetim olarak alacakları kararla yerlerin konumuna göre yıllık kira fiyatlarını belirleyerek en kısa zamanda faaliyete geçirmeyi hedeflediklerini belirten Selvi, "Üyelerimizden talep gelir de olağanüstü kongreye gidilerek fiyatları beraber belirleyelim derlerse bu süre biraz daha uzayabilir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN