Kamu'ya her yöne aratan tarife

Turkcell, yeni BizBize Kamu tarifesiyle bireysel ve kurumsal hatlı kamu çalışanı müşterilerini tüm vergiler dahil ayda 35 TL'ye, her yöne 1200 dakika konuşturacak. ..

Perşembe 07.05.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 06.05.2009
ABONE OL
Turkcell, 29 Nisan itibarıyla BizBize Kamu tarifesi çerçevesinde kamu çalışanları, işçileri ve emeklilerine yeni bir tarife başlattı. Bu tarifeyle Turkcell, kamu çalışanlarını tüm vergiler dahil ayda 35 TL'ye, her yöne 1200 dakika konuşturuyor. Üstelik 1200 dakikayı aşan her dakika KDV dahil 20 kuruş üzerinden hesaplanacak ve böylece BizBize Kamulular sadece kendi aralarında değil, her yöne olan aramalarında Türkiye'nin en ucuz kamu tarifesini kullanabilecek.

Kamu çalışanları tüm ev ve iş numaraları ile hangi operatörde oldukları fark etmeksizin tüm cep telefonlarını tek bir hat ile çok avantajlı fiyata arayabilecek. Üstelik, BizBize Kamulu olanların 5'er yakını da, Turkcell avantajlarından aynı şekilde yararlanacak; diğer operatörlerden farklı olarak kendi üzerlerine kayıtlı olan hatları ile bu tarifeyi kullanabilecek.

Bu eşsiz teklifin geçici bir kampanya değil kalıcı bir tarife olduğunu belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, şu bilgileri verdi:

"Yepyeni bir dönem başlatıyoruz Kamu çalışanı, artık sadece diğer kamulularla ucuza konuşur' dönemi bitiyor. BizBize Kamu'da her yöne 1200 dakika konuşma imkanı sunuyoruz. Bu müşterilerimizin ev, iş ya da cep fark etmeden arayıp, iletişim ihtiyaçlarını çok rahatlıkla karşılayabilecekleri bir süre. Bu cazip tarifenin şu anda kamu çalışanları ve emeklileri için en avantajlı tarife olduğu konusunda o kadar iddialıyız ki, artık BizBize Kamu tarifesindekilere tek telefon yeter diyoruz. BizBize Kamu'lu müşterilerimizin farklı hatlı telefon ile ev-iş telefonu kullanmasına gerek kalmadı."

Kamu çalışanlarının Turkcell'in bu yeni teklifinden yararlanmaları için, kurum kimliği ya da belgesiyle en yakındaki Turkcell İletişim Merkezi'ne giderek başvurmaları yeterli olacak.