Berlin Elektronik Fuarı'ndan yenilikler

  1. Haberler
  2. Teknoloji
Cuma 05.09.2009 ABONE OL
LCD'ni koltuk altında taşı
Yatak odasında veya mutfakta her zaman televizyon bulundurmayabilirsiniz. Sony Bravia 557 serisi 19 inç televizyonu 5.4 kilo ağırlığı ile her yere taşınsın diye tasarlamış. Sadece televizyon yayınlarını almakla kalmıyor. USB veya HDMI kablo başka kaynaklardan gelen yayınların da izlenmesini sağlıyor. Ayrıca dizüstü bilgisayara harici monitör gibi de bağlanıp kullanılabiliyor.

Ziyaretçiler 3 boyutlu televizyonları denedi
9 Eylül'e kadar devam edecek fuarı gezmeye gelen teknoloji meraklıları ünlü markaların televizyon standlarındaki üç boyutlu gözlükleri denedi.

Oteller HD TV ile müşteri memnuniyetini artıracak
IFA Fuarı'nda sadece evler için değil, kurumlar için de çözümler sunuluyor. Philips'in oteller için geliştirdiği UltimateHD televizyon 66 ekrandan 106 ekrana kadar farklı boyutlarda kullanıma sunuluyor. Televizyonlar USB, HDMI girişleri ve farklı formatları okuma özelliği ile otel müşterilerinin memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Dyson'un süpürgesine robotlu tanıtım
Gelecek yıl evlerde yer alacak ürünlerin sergilendiği IFA Fuarı'nda tüketicilere yönelik elektronik ürünler meraklıların beğenisine sunuldu. Dünyaca ünlü elektrikli süpürge üreticisi Dyson'ın vakumlu süpürgesi robot tarafından müşterilere tanıtıldı.

Müzik evinizin her odasına dağılıyor
Evde kullanılan müzik sistemini her odaya, mutfağa, yatak odasına, çalışma odasına dağıtabilirsiniz. Üstelik her odada farklı müzikler dinleyerek. Sonos CR200 uzaktan kumanda evin tüm müzik sistemini her odadan yönetmenizi sağlıyor.

BUGÜN NELER OLDU