iphone 4 satışa sunuldu

Perşembe 23.09.2010 00:00
Son Güncelleme: Cuma 24.09.2010 00:21
ABONE OL
Vodafone'un Türkiye'de merakla beklenen iPhone 4'ü bugün saat 24.00'ten itibaren satışa sunacağı bildirildi.

Vodafone Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, iPhone 4'ün Türkiye genelinde Vodafone cep merkezlerinden ön ödemesiz aylık 65 liradan başlayan fiyatlar ve ayrıcalıklı servislerle satın alınabileceği belirtildi.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt, teknoloji meraklılarının uzun zamandan beri iPhone 4'ün Türkiye'ye gelmesini sabırsızlıkla beklediğini ifade ederek, iPhone 4'ü Vodafone'un ayrıcalıklı hizmetleriyle tüketicileri buluşturmak için çok önceden çalışmaya başladıklarını kaydetti.
Öğüt, ''Bugün iPhone 4'ü Vodafone farkıyla Türkiye'de kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye'nin tek uluslararası operatörü olarak global gücümüz, müşteri odaklı yaklaşımımız, bizi diğer operatörlerden farklılaştıran en belirgin özelliklerimiz'' ifadesini kullandı.

VODAFONE RED


iPhone'larını Vodafone'dan alan abonelerine özel fiyatlarla sundukları tarife paketlerinde yer alan 30 MB mobil internet kullanım haklarını yurt dışında da kullanabilme olanağı tanıdıklarını belirten Öğüt, müşterilerine paketlere dahil dakikalarını yurt içinin yanı sıra yurt dışında kullanma fırsatı sunduklarını bildirdi.

Gökhan Öğüt, herhangi bir iPhone 4 paketinden birini alan müşterilerine sundukları en önemli ayrıcalığın Vodafone Red üyeliği olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:
''Müşteri odaklı yaklaşımımızın yansıması olan Vodafone Red dünyasında üyelerimize kendilerine özel, hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunuyoruz. Vodafone Red üyelerimiz, kendilerine hizmet vermek üzere oluşturulan özel müşteri hizmetleri ekibine 7 gün 24 saat anında ulaşabilecek. Vodafone Red Team adını verdiğimiz bu ekibimiz müşterilerimizin bulunduğu yere gelerek iPhone'larıyla ilgili anında teknik hizmet ve destek verecek.''
Vodafone Red'in üyelerine sağladığı diğer avantajlar arasında Red Back-Up kişisel asistanlık hizmeti, indirimli havaalanı servisi, Türkiye ve dünyadaki birçok seçkin markaya ait ürün ve çok özel mekanlarda indirimin yer aldığı bildirildi.

iPHONE 4'E ÖZEL AVANTAJLI VODAFONE PAKETLERİ


Vodafone'un müşterilerinin kullanım ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak iPhone'a özel 2 teklif hazırladığı, bunlardan ilkinin bedava konuşma dakikaları, SMS/MMS ve sınırsız internet alternatifleri içeren kontratlı paketler, diğerinin ise ücretsiz mobil internet deneyimi sunan kontratlı mobil internet paketleri olduğu bildirildi.

Geniş tarife ve fiyat paketleriyle zenginleştirilen kontratlı paketlere göre, bir yandan yurt dışıyla sık telefon görüşmesi yapan, SMS gönderme alışkanlığı bulunan kullanıcıların iPhone 4'e aylık 149 TL'den başlayan fiyatlarla Vodafone farkıyla sahip olurken bir yandan da Vodafone Red dünyası ayrıcalıklarından yararlanacağı kaydedildi.

Kontratlı mobil internet paketlerinde ise mobil internet paketini alan ve cep avantaj ile iş ortağım tarifelerini seçenlerin aylık 65 TL'den başlayan fiyatlarla iPhone 4'e sahip olurken yine Vodafone Red dünyası ayrıcalıklarından yararlanacağı belirtildi.