iPad'ler Bilkom'dan SIM'i operatörlerden

iPad 25 Aralık'ta Türkiye'de resmi satışa başlıyor. Ürünün fiyatı henüz belli değil. Mikro SIM kartlı 3G data paketi için ise 3 operatör tarife açıkladı

Çarşamba 22.12.2010
Güncelleme: Çarşamba 22.12.2010
ABONE OL
Türkiye'de resmi iPad'in satışı için 25 Aralık'ta zil çalacak. iPad, Bilkom mağazaları ve teknoloji mağazalarından satılacak. Daha önce paralel ve bireysel ithalat yoluyla Türkiye'de satılan iPad'in nihayet resmi satışına başlanıyor. iPad'ın 3G data paketi için ise üç operatör SIM kart satışı yapacak. iPad satış fiyatı henüz belli olmazken, GSM operatörleri 3G'li iPad için data paketi tekliflerini açıklamaya başladı. Avea, iPad 3G'ye özel data paketlerinde süre kısıtlaması olmadan indirim yapıyor. Turkcell sadece ilk 3 ay taksitlerde indirim teklif ediyor. Vodafone ise günlük, haftalık ve aylık data paketlerini kullanıma sunuyor.

3G İÇİN İNDİRİMLİ PAKET

Avea üç ayrı data paketi sunuyor. Şirket, günlük 500 MB 4 TL, aylık 1 ile 4 GB 25 TL ve 35 TL'lik paket açıkladı. Vodafone, 99 kuruştan başlayan mobil internet paketlerini kullanıcılarına sunacağını bildirdi. Turkcell ise 1 ve 4 GB veri paketini sadece ilk 3 ay yüzde 25 indirimli olarak 21.75 TL'den başlayan fiyatla bireysel müşterilerine satacak. Kurumsal müşteriler ise paketten ilk 3 ay yüzde 50 indirimli yararlanacak.

10 SAAT PİL ÖMRÜ

Tüm dünyada satışa çıktıktan sonra yeni bir segment yaratan iPad binlerce farklı uygulama ile değişik amaçlar için kullanılabiliyor. iPad ile her an her yerden internete bağlanmak, e-posta okuyup göndermek, fotoğraf yüklemek ve paylaşmak, HD video ve film izlemek, müzik dinlemek ve kitap okumak mümkün hale geliyor. 3G ve Wi- Fi bağlantı seçenekleri ile sunulan 1.27 cm kalınlığında ve 725 gr ağırlığındaki iPad piyasadaki bütün netbook ve dizüstü bilgisayarlardan daha hafif ve daha ince. iPad'in 10 saatlik pil ömrü ile kullanıcılar Wi-Fi ile internette diledikleri gibi dolaşabiliyor, video seyredip, kitap okuyabiliyorlar.