Samsung Galaxy S III Mini geliyor

Samsung Electronics’in güçlü Android deneyimini kompakt tasarımda sunduğu Galaxy S III Mini, yeni yılda 999 TL son kullanıcı satış fiyatıyla raflarda yerini alacak.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve çift çekirdek işlemciye sahip Galaxy S III Mini, 4.0 inç Super Amoled ekranıyla parlak renklerde ve netlikte görüntüleme imkanı sağlıyor.

Galaxy S III Mini'nin Pop-up Play özelliği, aynı anda başka görevleri yürütürken ekranın bir bölümünde video oynatabilmeyi sağlayarak kullanıcıların, izledikleri videoyu kapatıp yeniden başlatmaya gerek kalmadan yeni e-postalarını kontrol etmesine veya internette gezinebilmesini izin veriyor.

Galaxy S III Mini ayrıca kullanıcıların telefonlarını daha kolay ve doğal şekilde kullanmalarına olanak tanıyarak kullanıcının hareketlerini algılıyor. Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor. Galaxy S III Mini Akıllı Uyarı özelliğiyle de, kullanıcıya aldığı cevapsız çağrılar ve mesajları kullanıcı telefonunun yanına gelip onu eline aldığından titreşim ile uyarı veriyor.

Samsung GALAXY S III Mini, Çakıl Mavisi ve Mermer Beyazı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.

BİZE ULAŞIN