Yeni PlayStation 4 modelleri geliyor!

Sony, yeni PlayStation 4 modellerini satışa sunacağını açıkladı. Peki, yeni PlayStation 4 modellerinin ne gibi artıları olacak?

Yeni PlayStation 4 modelleri geliyor!
E3 2015 etkinliğinde Microsoft, sessiz sedasız Xbox One konsolunun 1 TB depolama alanına sahip modelini duyurmuştu. 1 TB'lık Xbox One'ın, 3.5mm jack girişli kontrolcü ile gelmesi Xbox One'ı ilk çıktığında satın alan oyuncuları kızdırmıştı.

Sony de rakibi Microsoft'un gerisinde kalmamak için bugün yeni PlayStation 4 modellerini duyurdu. Tahmin edeceğiniz gibi yeni PlayStation 4 modelleri 1 TB depolama alanı ile geliyor. Tek yenilik bununla sınırlı değil!

Yeni PlayStation 4 Modellerinin Özellikleri

CUH-1200 kod ismindeki PlayStation 4 teknik özellik bakımından ilk model ile aynı. Ancak CUH-1200 kod isimli PS4 tamamen mat renginde olacak. Böylece çok kolay çizilen Piano Black yüzeyinin yeni PlayStation 4'te yer almayacağının sinyalleri verilmiş oldu.

Yeni PlayStation 4 Daha Hafif ve Daha Az Elektrik Harcıyor

Yeni duyrulan PS4 modeli ise CUH-1200a olarak karşımıza çıkıyor. CUH-1200a, PlayStation 4; 1 TB depolama birimi ile satışa sunulacak. Bu modeli diğer PS4 modellerinden ayıran özelliği ise %8 daha az elektrik harcaması ve %10 daha hafif olması. Ultimate Player Edition olarak geçen bu modelin fiyatı henüz bilinmiyor.

shiftdelete.net
BİZE ULAŞIN