Samsung Z3'ü duyurdu

Samsung firmasının yeni telefonu Z3?ün yeni bir görüntüsü ortaya çıkmış durumda ve cihazın satış tarihi de yakın bir zamanda başlayacağı açıklanıyor.

Samsung Z3'ü duyurdu
Samsung, Telefon serilerinden olan Z serisinin ilk telefonu Z1'den sonra ikinci bir modelin geleceğini çok kısa bir süre önce açıklamıştı. Birçok haber sitesini yeni çıkacak olan telefonun Z2 adını taşıyacağını düşünürken bu durum Z3 olarak açıklandı. Samsung bu açıklamasını yaptıktan sonra telefonun bir güvenini işareti olarak beklenildiğinden çok fazla ülkede satışa çıkacağını açıkladı.

Yapılan yayılmanın nedeni ise çok daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmak olsa bile Samsung Z1 serisinin neredeyse en çok satışını yapıldığı Bangladeş ve Hindistan, Bu modeller üzerinde samsung'un ana hedeflerinden bir tanesi olacak.

Bu zamana kadar birkaç fotoğraf sızdırılsa bile , Tizen 3.0 işletim sistemine sahip olacak olan yeni telefonunu bütün özellikleri de açıklanmış değil. Z3 720P çözünürlükle ekrana, Quad-Core 1.3 GHz Spreadtrum çipsete, 1.5GB RAM'e, 8 MP arka ve 5 MP'de ön kameraya sahip olacak. Bataryanın boyutu ise küçük sayılmayacak ola yeni telefonun fiyatı 2.600 mAh değerinde olacak.
BİZE ULAŞIN