Samsung Veyron İle kapaklı telefonları yaşatacak

Kapaklı telefonlar son yıllarda rağbet görmese de Samsung bu konuda oldukça iddialı bir modeliyle piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor.

Samsung Veyron İle kapaklı telefonları yaşatacak

Son dönemlerde üretimlerini arttıran ve pek çok farklı model ile piyasaya giriş yapan Samsung, yeni bir telefon modelini de önümüzdeki günlerde tanıtacak. Bu telefonun en ilginç yanı ise kapaklı akıllı telefon olması.

Yeniden Yaşatacak

Modası geçti diye düşünülen ve kullanıcılar tarafından tercih edilmeyeceği için üretimleri durdurulan kapaklı telefonlarda Samsung yeni bir fark yaratmak istiyor. Konuyla ilgili verilen bilgilerden Veyron adı verilen özel bir kapaklı telefon ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanan Samsung bu konuda oldukça iddialı.

Veyron'un Özellikleri Ne Olacak?

Geçen yıl içerisinde Çin'de bir alt versiyonu tanıtılan fakat dünya genelinde satışa sunulmayan telefon yeniden geliştirilecek ve çok daha donanımlı bir şekilde dünya genelinde satışa sunulacak. Veyron adı verilen Samsung kapaklı telefonlarda kapaklı telefon konseptinin tercih edildiği görülürken cihaz ile ilgili çok fazla detay öğrenilebilmiş değil. Cihazda 5.9 inçlik bir ekranın olması beklenirken 12 MP arka kamera, 5 MP ön kamera bulunacak. İşlemcisi, grafik destekçisi ve RAM konusunda henüz net bir bilgi edinilmeyen Veyron için önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgilerin gelmesi bekleniyor. telefon modeli ile ilgili en çok merak edilen detaylardan bir tanesi de telefonum tasarımında hangi malzemenin kullanılacağı.

BİZE ULAŞIN