Instagram’da Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Evet, yeni bir konuyu sizlere anlatmak için tekrar sizlerle beraber buluşuyoruz. Bu seferki konu başlığımız; ”Instagram’da hesap nasıl dondurulur?” Bu konu hakkında sizlere detaylı ve güncel bir şekilde bilgilerimizi şimdi paylaşacağız.

Instagram’da Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram'da Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram'da her ortamda konuşulan ve gençlerin izdihamına uğrayan bir sosyal medya uygulaması. Heran kendisini geliştiren ve bir çok kez güncelleme yapan instagram her yaptığı güncelleme sonrasında kendisine yeni bir özellik ekliyor. Örneğin; "İlk başta birden fazla hesap ekleme getirdi, sonra çıkış butonunu kaldırdı daha sonra da hesap dondurma özelliğini getirdi."

Bunların hepsi bir anda geliyorken insanlar birden "instagram'da hesap nasıl dondurulur?" bilmiyor. Bunun için instagram'da hesabınızı dondurmak istiyorsanız hesabınızın genel ayarlar bölümünden "instagram hesabımı dondur" butonunu bulabilirseniz instagram hesabınız anında dondurulacaktır. Peki bu hesap tamamen mi kapanıyor? Normalde tamamen kapanmış olarak gözüküyor fakat siz bu hesaba eğer geri giriş yaparsanız hesabınız tekrardan deaktif hale geliyor. Bu arada almış olduğunuz kullanıcı adı hesabınızı dondursanız da sizde kalıyor dondurmasanız da sizde kalıyor yani kullanıcı adınızı hesabınıza geri giriş yaptıktan sonra olduğu gibi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

BİZE ULAŞIN