Facebook' ta planlı canlı yayın özelliği

Facebook' ta planlı canlı yayın özelliği nasıl kullanılır? Facebook planlı canlı yayın nasıl yapılır? Cep telefonda planlı canlı yayın yapma kullanma ayarları. Samsung Galaxy, HTC, LG ve Sony Xperia.

Facebook' ta planlı canlı yayın özelliği

Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 / Edge, Note, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7, LG G1 G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Android ve iPhone 4s 5s 6s s7 planlı Facebook canlı yayın nasıl yapılır? Facebook canlı yayın özelliğini yayınlaması ile kullanıcılarından çok olumlu yorumlar aldı. Çok sayıda Facebook kullanıcısı bu özellikten yararlanmaya çalıştı. Son yaptığı güncelleme ile 24 saat aralıksız canlı yayın desteği geldi.

Bazı kullanıcılar Facebook' ta canlı yayın yapamadığından destek talepleri oluşturdu. Sonrasında yapılan güncelleme ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı. Bir zamanların hayali olan canlı yayın, şimdilerde herkesin elinin altında yerini aldı. Facebook uygulamasına gelecek yeni güncelleme ile artık planlı canlı yayın yapılabilecek.

Şuan için bu özellik sadece onaylanmış rozeti olan (onaylı ünlü / marka hesapları) ünlü kişilere ve kuruluşların kullanıma açılıyor. Facebook planlı canlı yayın özelliği, İlerleyen zamanlarda tüm Facebook kullanıcılarına gelmesi bekleniyor. Facebook' ta canlı yayını planlandıktan sonra ilgili sayfanın duvarında plan cablı yayın gözükecek. Aynı zamanda isteyen Facebook kullanıcısı planlanan tarih / saat içinde hatırlatıcı özelliğinden yararlanabilecek. Facebook, planlı canlı yayına 3 dakika kala kullanıcılara bildirim gönderecek. İsteyen kullanıcı canlı yayını beklerken aralarında sohbet edebilecek. Planlı canlı yayın zamanlaması en fazla 1 hafta sonrasına hedef alınabiliyor.

BİZE ULAŞIN