Meizu Pro 7 çok iddialı özelliklerle geliyor

Çinli üretici Meizu'nun yeni akıllı telefon modeli Meizu Pro 7 detaylandı. Cihazda Snapdragon 835 yonga seti, çift kamera ve fazlası olacak. İşte cihazın özellikleri.

Meizu Pro 7 çok iddialı özelliklerle geliyor

Meizu yeni bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Şirketin bu konudaki yeni modeli Meizu Pro 7 olacak. Ses getirecek bir model olması için bu cihaza bir hayli özen gösteren Meizu, çalışmalarını sürdürürken Meizu Pro 7 ile ilgili bugün elimize yeni bilgiler ulaştı.

GizChina'da yer alan haberlere göre, Qualcomm'un en güçlü yonga seti Snapdragon 835'ten gücünü alacak ve çift arka kameraya sahip olacak. Bunların yanı sıra modelin bir başka "premium" özelliği ise kavisli ekranı olacak.

MEİZU PRO 7 LİTE DA GELEBİLİR

Diğer taraftan şirketin bu modelin yanında bir de orta seviye model üzerinde çalıştığı belirtildi. Snapdragon 626 yonga setine sahip olacak olan cihazın, Meizu Pro 7'nin "lite" versiyonu olduğu iddia ediliyor.

Meizu ilk başlarda Çin'de başarılı işlere imza attıktan sonra yavaş yavaş Avrupa'ya da açılmıştı. Cihazlarını ülkemizde de gördük. Bakalım yeni telefonları nasıl olacak?

BİZE ULAŞIN