Galaxy Note 5 için Nougat güncellemesi ülkemizde yayınlandı!

Samsung, Galaxy Note 5 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesini ülkemizde dağıtmaya başladı. Haberimizde Note 5 için son güncellemenin özellikleri neler, Note 5 güncelleme nasıl yapılır gibi soruların yanıtını bulabileceksiniz.

Galaxy Note 5 için Nougat güncellemesi ülkemizde yayınlandı!

Samsung sonunda ülkemizdeki Galaxy Note 5 kullanıcıları için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. Bu sabah itibarıyla OTA yoluyla dağıtılan Galaxy Note 5 için Nougat güncellemesi yaklaşık 1.3GB dosya boyutuna sahip. Bu yüzden belki cihazınızda alan açmak zorunda kalabilirsiniz.

Nougat güncellemesi sonrası Note 5'in arayüzü bir hayli değişiyor. Bildirim ve ayarlar menüsü daha sade hale geliyor. Bunun yanı sıra güncelleme sonrası kullanıcılar ekran çözünürlüklerini ayarlayabilecekler.

NASIL YÜKLENİR?

OTA yoluyla dağıtılan güncellemeyi cihazınıza yüklemek için cihazınızın Ayarlar bölümündeki Yazılım Güncelleştirmeleri bölümünde görünecek olan güncellemeyi öncelikle Wi-Fi yoluyla cihazınıza indirin. Sonrasında güncelleme zaten cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir.

BİZE ULAŞIN