AccuWeather'a Samsung Gear VR desteği!

AccuWeather'a Samsung Gear VR desteği!

Dünyanın en çok tercih edilen hava durumu uygulaması AccuWeather ile Samsung'un iş birliği ile birlikte uygulamaya sanal gerçeklik, yani Samsung Gear VR desteği ekleneceği açıklandı!

  • Teknoloji
  • Pazartesi 20.03.2017 14:37

Hava durumu uygulamaları artık son derece isabetli tahminler yapıyorlar ve gerçekten de gördüğünüz neyse, sokağa çıktığınızda da aynı manzara ile karşılaştığınız söylenebilir.

AccuWeather bu gerçekçiliği bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor ve uygulamaya Samsung Gear VR ile sanal gerçeklik desteği geliyor.

SANAL GERÇEKLİK NELER KATACAK?

AccuWeather'a eklenecek olan sanal gerçeklik desteği ile birlikte artık 360 derecelik hava durumu bilgi videolarını hiç görmediğimiz şekilde izleyebilme imkanına sahip olacağız denebilir.

Uygulamada tarihte yaşanmış kritik hava durumlarının 360 derecelik videoları da yer alacak. Örneğin son olarak Colorado'da yaşanan hortuma santimetrelerce yakından göz atılabilecek. Aynı şekilde son dönemde yaşanan ve aklınıza gelen neredeyse tüm hava olayları da uygulamaya zaman içerisinde eklenecek.

Samsung Gear VR destekli AccuWeather uygulamasını şu anda Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarında indirip kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için Oculus uygulamasına girerek arama yapmanız yeterli

BİZE ULAŞIN