Moto Z için fiziksel klavye göründü!

Motorola'nın Moto Z modeline destek verecek ve 2100mAh gücünde bir batarya ile birlikte satılacak olan fiziksel klavye modu, Indiegogo üzerinde Moto Z kullanıcılarının desteğini bekliyor!

Moto Z için fiziksel klavye göründü!

Indiegogo üzerinde ortaya çıkan bir Moto Mod yani Moto Z modeli için üretilen bir modifikasyon, fiziksel Q klavyeyi Moto Z serisiyle tanıştırmaya hazırlanıyor. Bahsi geçen seri Moto Z, Moto Z Force ve Moto Z Play modellerini kapsıyor.

BATARYA DESTEĞİ NEDEN?

Livermorium adlı firma tarafından geliştirilen bu klavyenin gerçeğe dönüşebilmesi için Indiegogo sayfasında da görebileceğiniz üzere tam olarak 100.000 Dolar para toplanması gerekiyor.

Eğer hedefe ulaşılırsa, ki şu anda 34.600 Dolar bağış toplamış durumdalar, 120 Dolar ücret ödeyerek klavyeyi satın alabileceksiniz. Klavyenin tasarımının da eski Motorola DROID 4 kullanıcılarını bir hayli sevindireceği de ortada çünkü tıpatıp aynı tasarım tercih edilmiş diyebiliriz.

Bu arada 100.000 Dolar hedefine ulaşılmadan önce 60 Dolar bağış yapıp, kargo ücretini de ödemeyi kabul ederseniz cihazın Temmuz ayından itibaren başlayacak olan ilk serisine de sahip olabileceğinizi hatırlatalım.

BİZE ULAŞIN