HTC U hakkında yeni detay paylaşıldı!

HTC U hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. HTC U ile ilgili yapılan sızıntı ile beraber, yeni amiral gemisine ait olduğu iddia edilen render görselleri paylaşıldı!

HTC U hakkında yeni detay paylaşıldı!

HTC U hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. HTC'nin iddialı yeni amiral gemisinin render görselleri gün yüzüne çıktı.

HTC U İLE İLGİLİ YENİ BİR SIZINTI ORTAYA ÇIKTI!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda HTC U ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni HTC U, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak. 1440 x 2560 çözünürlüğündeki 5-5 inçlik ekran ile karşımıza çıkacak olan yeni amiral gemisi, 64 ve 128 GB arttırılabilir depolama seçenekleriyle kullanıcılara sunulacak. HTC'nin Sense 9 arayüzü ile kullanıcılarla buluşacak olan HTC U oldukça iddialı geliyor.

Bugün ise HTC U'ya ait olduğu iddia edilen render görselleri paylaşıldı. Paylaşılan görsellere bakacak olursak, HTC U ince kenar çerçeveleri ile oldukça dikkat çekiyor.

Çift hoparlörün bulunduğu HTC U, USB Tip C portuna da sahip olduğunu görmekteyiz. Cihaz hakkında sızdırılan görsellerde gördüğümüz diğer bir dikkat çeken detay ise, power ve home tuşunun bulunmuyor olması.

Yeni amiral gemisinde bu tuşların olup olmadığı hakkında henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Fakat ilerleyen günlerde cihaz hakkında yeni detayların gün yüzüne çıkması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN