Selfie bir can daha alıyordu!

Selfie, bir can daha alıyordu. Amerika Birleşik Devletleri'nde köprü üzerinde özçekim yapmaya çalışan bir kadın dengesini kaybetti ve düştü.

Selfie bir can daha alıyordu!

İnsanların güzel özçekimler yapabilmesi için inanılmaz derecede tehlikeli işlere kalkıştıklarını daha önce defalarca gördük. Trenin önüne geçenler, gökdelenlere korumasız tırmananlar ve daha fazlası. Bugün de bu kadar tehlikeli olmasa da dikkatsizliğin getirebileceklerini anlatan bir haberle karşınızdayız.

HER YIL KÖPEK BALIKLARINDAN DAHA FAZLA ÖLÜM!

Alabama'da Foresthill Köprüsü'ne çıkan bir kadın, henüz köprüye tam anlamıyla çıkamamışken bir özçekim yapmak istedi. Fakat dengesini kaybedince 20 metrelik yan yoldan aşağı düştü.

Alabama polisinin yaptığı açıklamaya göre kadın hala hayatta ama yaşadığı sakatlık konusunda bir bilgi verilmedi. Yalnızca genç kadının hala hayatta olduğu için çok şanslı olduğu belirtildi ki, 20 metre mesafeden düşerek hayatta kalmak, yaklaşık 6 katlık bir binadan düşerek hayatta kalmak ile eşdeğer bir durum.

Son olarak ismi açıklanmayan genç kadının düştüğü köprüde zaten özçekim yapmanın yasaklandığını da belirtmemiz gerekiyor. Bu yasakların boş yere konulmadığını unutmamak gerek. Zira bir fotoğraf çekebilmek adına kendinizi öldürmenin kimseye faydası olmayacağı da bir gerçek.

BİZE ULAŞIN