Note 8 ilk kez çalışır halde!

Samsung değişikliklere imza attığı yeni amiral gemisi Galaxy S8’in ardından daha da çok merak edilen Note 8, bugün ilk kez çalışır halde görüntülendi.

Note 8 ilk kez çalışır halde!

Özellikle Note 7 talihsizliğinin ardından işleri pek yolunda gitmeyen Samsung, radikal değişikliklere imza attığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile bu durumu lehine çevirmek istiyor. Ayrıca bununla kalmayan Samsung anlaşılan o ki Note 8 üzerindeki çalışmalarını bitirmiş bile. Zira cihazın bugün çalışır haldeki ilk görseli sızdırıldı bile!

NOTE 8 ÇALIŞIR HALDE GÖRÜNTÜLENDİ!

Merakla beklenen ve Samsung'un Note serisinin bir sonraki nesil üyesi olacak olan yeni Note 8, bugün çalışır halde ilk defa görüntülendi.

Yukarıdaki sızdırılan görselde bulunan ve Note 8 olduğu iddia edilen bu cihaz, sizlerin de fark edebileceği üzere, Galaxy S8 Plus'dan bile büyük olmasına karşın benzer tasarım hatlarına sahip ( Bixby tuşu da dahil ).

Ayrıca cihazın yanında bulunan S Pen'in, Note 5 ve Note 7'de kullanılan S Pen'lere çok benzediği de dikkat çeken başka bir ayrıntı ( zaten her iki cihazda kullanılan kalemler birbirine çok benzer )

Son olarak, sızdırılan görselde bulunan cihazın, her ne kadar yeni Galaxy S8 tasarım hatlarını taşısa da, bir prototip olma ihtimalinin de çok yüksek olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

BİZE ULAŞIN