Galaxy S8 rekora koşuyor!

Galaxy S8, Samsung'un yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Kısa bir süre önce tanıtımı yapılan telefon, daha piyasaya çıkmadan rekora emin adımlarla koşmaya başladı merakla beklenen Samsung Galaxy S8 çıkmasına çok az kaldı.

Galaxy S8 rekora koşuyor!

Merakla beklenen Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin piyasaya çıkmasına çok az bir süre kaldı. 29 Mart tarihinde resmi tanıtımı gerçekleşen modeller, piyasaya çıkmadan kıracağı rekorun ilk işaretlerini vermeye başladı.

SAMSUNG GALAXY S8 ÖN SİPARİŞ REKORUNA KOŞUYOR!

7 Nisan tarihinde Güney Kore'de başlayan ön siparişli satışlarda, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri çok ciddi satış adetlerine ulaşmayı başardı. 2 günlük süreç içinde 550.000 adet ön sipariş rakamına ulaşan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri, geçen yıl Galaxy Note 7 modelinin yaptığı 400.000 adet ön sipariş rakamını büyük farkla geride bırakmayı başardı.

Bir diğer yandan, serisinin bir önceki modeline konumuna gelen Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine kıyasla 5.5 kat daha fazla ön sipariş alan Galaxy S8 serisinin, 49 milyonluk Galaxy S7 ve S7 Edge satış rakamlarını çok basit bir şekilde aşması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN