iPhone 8'den kötü haber!

Apple'ın yeni modeli iPhone 8'den pek çok kullanıcıyı üzebilecek bir iddia gündemde Ancak bu iddiaya göre, Apple'ın yeni modeli iPhone 8, Apple kullanıcılarını üzebilir yeni bir bilgiye göre iphone 8 eylül ayına kadar yetişmeyecek.

iPhone 8'den kötü haber!

Yeni bir rapora göre, iPhone 8 Eylül'e yetişmeyecek. Başka bir deyişle Apple kullanıcıları yeni iPhone için biraz daha beklemek zorunda kalacak.Drexel Hamilton analisti Brian White'ın şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı iddiasına göre, 5.8 inçlik iPhone 8'de kullanılan 3D teknolojisiyle ilgili zorluklar nedeniyle telefonun lansmanı Eylül ayından sonraki bir tarihe ertelenebilir. Konuyla ilgili CNBC'ye konuşan White, iPhone 8'in Aralık ayına kadar satışa çıkışının zor olduğunu iddia ediyor. Apple'ın bu yıl

İPHONE 8 İÇİN Bİ O KADAR ÇOK İDDALILAR

iPhone'un 10'uncu yılını kutlayacak olması da beklentileri artırıyor. Bu kapsamda gelen iddialar da bir o kadar iddialı. Başka bir deyişle iPhone 7 ile bir devir kapamıyor. Yani iPhone 8 yerine iPhone Pro geliyor. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, Apple, iPhone Pro adını alması beklenen yeni telefonunu biraz daha inceltecek. Teknoloji meraklılarını heyecanlandıran başka bir iddiya göre, bu model tamamen dokunmatik ekrandan oluşacak. Ortaya atılan iddialara göre, en çok merakla beklenen telefon olan iPhone Pro'da çok ince bir tasarım, 3 GB RAM, 16 MP kamera, hızlı şarj gibi özelliklerin olması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN