Google Duo ile sesli arama dönemi!

Google, Duo uygulamasının ilk olarak sınırlı sayıda kullanıcıya sunduğu bir özelliğini artık herkes için aktif hale getirmiş durumda olmuştur beklenen o özellik gelmiştir artık gogle daha işlevsel durumdadır.

Google Duo ile sesli arama dönemi!

Google Duo uygulaması iki haftadır sesli arama özelliğini sadece belirli pazarlardaki kullanıcılar için sunmuştu. Şirket son olarak bu özelliği, dünya çapındaki tüm iOS ve Android kullanıcılarına genişlettiklerinin duyurusunu gerçekleştirdi

GOGLE ARTIK DAHA İŞLEVSEL!

Google Duo kullanıcıları bundan böyle uygulamanın diğer kullanıcıları ile sesli görüşmeler gerçekleştirebilecekler. Google tarafından FaceTime, Skype, WhatsApp ve Viber gibi rakiplerin karşısına çıkartılan uygulamaya gelen bu özellik, video görüşme yapılamayacak zayıf bağlantıların olduğu alanlarda oldukça işlevsel olacak. Şirket, uygulamasının sesli aramalarda veri kullanımı anlamında oldukça cömert olduğunun ve tüm hızlarda sorunsuz çalışacağının altını çiziyor.

Şirketin sunduğu bu yeni özellik ile Duo'nun daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesini sağlamak istediği kesin. Öte yandan uzun zamandır Google Play Store ve App Store'da yer alan Google Duo ve Google Allo uygulamaları bir türlü istedikleri konuma gelebilmiş değiller.

BİZE ULAŞIN