Fitbit saatleri bekleyenlere üzücü haber!

Fitbit'in akıllı saatlerini bekleyenlere kötü haber Çünkü firmadan yapılan açıklamaya göre akıllı saatlerin çıkış tarihi ertelendi biraz daha beklemeniz gerektiği söylendi

Fitbit  saatleri bekleyenlere üzücü haber!

Fitbit firması aktivite takibi yapan araç gereçlerin üretimini yapmaya başlayalı 10 yıl oldu ve fiziksel sağlığınız, uykunuz ve hareketlerinizi takip edebilen birçok ürünü piyasada bulunabiliyor.

Firma iki farklı akıllı saat firmasını bünyesine katarak, 10 yıllık deneyimini gerçek bir akıllı saat üretmekte kullanacağını daha önce açıklamıştı. Bahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Fitbit akıllı saatleri için ise kötü haber geldi ve saatlerin ertelendiği açıklandı.

NEDEN ERTELENDİ?

Yapılan açıklamalara göre Fitbit'in akıllı saatlerinin üretiminde yaşanan birden fazla problem nedeniyle, en erken Eylül ayı içerisinde piyasaya sürülebilecekleri ortaya çıktı.

Cihazın en temel özelliklerinin istendiği gibi çalışmaması sebebiyle Fitbit mühendislerini zorlu bir yolculuğun beklediği ve her şeyin baştan yapılması gerektiği de iddia edildi.

Bu iddiaya göre seri üretime geçmeden önce hazırlanan son prototipin anten bölümündeki bir kusur, GPS'in çalışmasını tamamen engelliyor ve bu sorunun ortadan kaldırılması gerekiyor.

Ayrıca Fitbit'in akıllı saatlerinin su geçirmez olması gerekirken ne yazık ki bu özelliğini de şu anda başarıyla uygulayamadıkları ve cihazın su geçirdiğini de belirtelim.

BİZE ULAŞIN