Galaxy Note 8'in detaylı özellikleri sızdı!

Galaxy S8'in tanıtılmasının ardından Note 8'in özellikleri de S8'den daha iyi özelliklere sahiptir Note 8'de beklenen özellikler tasarımcılar için ilham kaynağı oluyor.

Galaxy Note 8'in detaylı özellikleri sızdı!

Galaxy Note serisinin son ürünü olan Note 7'nin piyasadan çekilmesi ile birlikte Phablet segmentinde büyük bir boşluk oluştu. Bu sebeple Note hayranları, Samsung'un yeni amiral gemisini heyecanla beklemeye başladılar. Galaxy S8'in ekranı ve özelliklerini görünce bu heyacan daha da artt��. Çünkü Note serisi her zaman premium bir cihaz olduğu için mutlaka S8'den daha iyi özelliklere sahip olacak.

6.4 İNÇ EKRANLI NOTE 8 KONSEPTİ

Galaxy S8 serisindeki ekranlardan çok daha büyük, 6.4 inç Süper AMOLED sonsuz bir ekrana sahip olması beklenen Galaxy Note 8, neredeyse tablet boyutunda olacak. Samsung'un tedarik sorunları sebebiyle Galaxy S8'e ekleyemediği çift kamera büyük ihtimalle Note 8'in en belirgin özelliklerinden biri olacak.

Samsung'un Galaxy S8'e yetiştiremediği ekrana entegre parmak izi sensörü, streo hoparlör ve 4000 mAh kapasiteli bir batarya Galaxy Note 8'de olması muhtemel diğer özellikler. Peki Note 8 neye benzeyecek ?

Grafik tasarımcı Benjamin Geskin, Note 8'de beklenen özelliklerden yola çıkarak bir konsept hazırladı. Konseptte Note 8'in sonsuz bir ekrana, ekrana entegre parmak izi tarayıcısına ve arka tarafta çift lensli kameraya sahip olduğunu görüyoruz.

Geskin'in hazırladığı konsept Galaxy S8 serisine çok benziyor. Samsung'un Note 8 tasarımı ile ilgili neler düşündüğünü tabiki bilemiyoruz. Sızıntılar gelmeye başlayınca Note 8'in tasarımı konusunda daha fazla fikir sahibi olacağız.

BİZE ULAŞIN