Microsoft Lumia modeli ortaya çıktı!

Microsoft Lumia devrinin kapanması ile beraber, Android telefonları ile karş��mıza çıkan Nokia yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bugün ortaya çıkan habere göre iptal edilen iki Lumia modeli gün yüzüne çıktı.

Microsoft Lumia modeli ortaya çıktı!

Microsoft Lumia devrinin kapanması ile beraber, Android telefonları ile karşımıza çıkan Nokia yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bugün ortaya çıkan habere göre iptal edilen iki Lumia modeli gün yüzüne çıktı.

İPTAL EDİLEN MİCROSOFT LUMİA MODELİ

Orta sınıfa hitap eden bu iki Lumia modeli, üretime geçileceği sıra iptal edildiği ortaya çıktı. Windows Phone ile kullanıcıların beğenisi toplayamayan Nokia, 3 yıllık anlaşmanın ardından, Android telefonları ile yeniden akıllı telefon piyasasına dönmüştü.

Lumia 750 ve Lumia 850 adındaki iki model ne yazık ki kullanıcılar ile buluşamadı. Bu modellerin özelliklerine bakacak olursak, şaşırtacak bir detay bulunmuyor.

Orta sınıf için ideal bir telefon olan Lumia 750, Snapdragon 212 işlemcisinden güç alacaktı. 1 GB RAM'i ve 8 GB genişletilebilir hafızası ile Lumia 750 orta sınıftaki rakiplerinin gerisinde kaldığını görmekteyiz.

Akıllı telefonun diğer özelliklerine bakacak olursak, Lumia 750'de 5.5 inçlik 720p çözünürlüğünde HD bir ekran bulunuyor. Arka ve önünde 5 MP'lik kamera bulunan bu model de ayrıca, 2,020 mAh'lik bir bataryadan besleniyor.

BİZE ULAŞIN