Facebook'taki en çılgın canlı yayın!

Bir otomobil çekilişi için düzenlenen etkinlikte elbette böyle ilginçlikler bu zamana kadar sayısız kez yaşanmıştır. Ancak artık en rezil hallerimizi bile tüm dünyaya yayınlamanızı sağlayan birçok araç ve sosyal medya macerası elimizin altında. Böyle bir yayın yapmasınız bile her an onlardan biriyle karşılaşmanız mümkündür.

Facebook'taki en çılgın canlı yayın!

Herhangi bir şey için beklemek yerine bir arabaya sahip olmanız karşılığında beklenmeniz istense herhalde bu duruma pek sesiniz çıkmaz, sonunda bir araba var sonuçta. Ancak o arayı dudaklarınızı ayırmadan öperek beklemeniz gerektiği ve bunu aynı anda bir tabur insanla beraber yapacağınız söylense?

Elbette böyle ilginçlikler bu zamana kadar sayısız kez yaşanmıştır. Ancak artık en rezil hallerimizi bile tüm dünyaya yayınlamanızı sağlayan birçok araç ve sosyal medya mecrası elimizin altında. Böyle bir yayın yapmasınız bile her an onlardan biriyle karşılaşmanız mümkün

Geçerli "Kiss a Kia" yani "Bir Kia Öp" adlı yarışmayı yüz binlerce canlı yayın izleyicisine karşı kazanmak nasıl bir zafer duygusu yaşatır bilinmez. Çünkü iş araba olunca her şey çığrından çıkabilir. Katılımcılar, yeni Kia Optima'yı en uzun süre öpen kişi olarak kazanmak için yarışıyorlar. Dudaklarını en son arabadan ayıran kişi arabanın yeni sahibi oluyor anlayacağınız.

BİZE ULAŞIN