iPhone'u resmen gereksiz hale getirdiler!

iPhone'u daha doğrusu bir akıllı telefonu gereksiz olarak nitelendirmek güç ama, inanın Elago bunu sonunda başardı. Ürettikleri ürün sayesinde iPhone'u resmen gereksiz hale getirdiler! retro bir görünüm kazanarak, eski Macintosh'ları hatırlatıyordu.

iPhone'u resmen gereksiz hale getirdiler!

Birkaç ay önce Elago firması Apple Watch için ilginç bir stand hazırlamış ve piyasaya sunmuştu. Bu stand sayesinde akıllı saatiniz, retro bir görünüm kazanarak, eski Macintosh'ları hatırlatıyordu.

MACİNTOSH GÖRÜNÜMLÜ İPHONE SAHİBİ OLUN

Şirket ürettiği saat standı tutunca, işleri büyütmeye karar verdi ve dünyanın en gereksiz iPhone standlarından birini yaptı. Verge'in haberine göre, üretilen yeni iPhone standı, resmen iPhone'u gereksiz ve kullanışsız bir hale getiriyor.

Üretilen stand'a telefonu bir kızak sistemi vasıtasıyla yerleştirebiliyoruz. Üstelik, saatin aksine telefonlar 16:9 formatına yakın olduğu için ortaya çıkan görüntü kesinlikle orijinal Macintosh nostaljisini yaşatamıyor.

Eh, standa yerleştirdikten sonra da iPhone'u kullanmak biraz işkenceye dönüşüyor. İlla gerçekçi bir Macintosh tecrübesi istiyorsanız da bluetooth klavyeden yardım almak şart.

Üstelik bu ürün 34.99 dolardan satışa sunuldu. M4 standı olarak geçen bu cihazın iPhone 7, iPhone 6 ve iPhone 6s ile uyumlu olduğunu da belirtelim.

BİZE ULAŞIN