Galaxy Note 8 hakkında yeni sızıntı!

Galaxy Note 8 ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir sızıntı haberi ile gündeme gelen Note 8 hakkında yeni görüntüler paylaşıldı.

Galaxy Note 8 hakkında yeni sızıntı!

GALAXY NOTE 8 GÖRÜNTÜLERİ SIZDIRILDI!

Sızdırılan görüntülere bakacak olursak, yeni amiral gemisi çift arka kameraile karşımıza çıkabilir. Yine Galaxy S8'de yer alan Infinity Display ile satışa sunulacak olan Note 8'de de parmak izi okuyucusu ekranın altına gömülecek.

PoyocoTech tarafından paylaşılan diğer tasarım detaylarında ise, telefonun arka yüzeyinde dikey yüzeyde konumlandırılmış çift arka kamerayı görmekteyiz. Kullanıcılara kamera bakımından oldukça kaliteli bir deneyim sunacak olan Samsung, bu iddiasını koruyacak.

AKG tarafından tasarlanmış stereo bir hoparlör bulunduracak olan yeni amiral gemisinde 3.5 mm'lik jak girişi de telefonun alt kısmında yer verecek.

Dar çerçeveleri ve üst köşelerine doğru geniş açıları sayesinde, Galaxy S8ve S8 Plus'tan daha geniş bir ekran oranına sahip olacak olan Note 8kullanıcılara daha çok kullanılabilir ekran alanı sunacak.

Shift deletenin haberine göre 1 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek olan IFA etkinliğinde boy gösterecek Galaxy Note 8, hakkında ortaya çıkan bu detaylar henüz doğrulanmadı. Ancak ilerleyen günlerde daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN