Yeni iPhone modellerinin parçaları sızdırıldı!

Yeni iPhone modelleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre yeni iPhone 8, 7s ve 7s Plus'a ait olduğu iddia edilen görseller kullanıcılar ile paylaşıldı!

Yeni iPhone modellerinin parçaları sızdırıldı!

Sızdırma haberleri ile bir türlü gündemden düşmeyen Apple, yeni telefonları ile yakında karşımıza çıkacak. Apple'ın tedarikçisi tarafından sızdırılan görüntüler ile birlikte, yeni modellerin bir kez daha neye benzediğini görmüş olduk.

5.8 inçlik iPhone 8, 4.7 inçlik iPhone 7s ve 5.5 inçlik iPhone 7s Plus modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Apple, yeni modellerine aitparçaların ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Sızdırılan görüntülere baktığımız da ise ilk görüntünün iPhone 8'e ait olduğu tahmin edilmekte. Sızdırma haberleri ile birçok kez karşımıza çıkan bu tasarım yeniden karşımıza çıkmış durumda. Her yeri ekran olacak olan iPhone 8, çerçevesiz olacak bir ekrana sahip olacak.

İPHONE 8 TASARIMI BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKTI!

Farklı bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkan Apple, iPhone 8'de alışılmışın dışına çıkarak parmak izi okuyucusunu ekranın altına gömecek ve sanal bir Touch ID ile karşımıza çıkacak.

Telefonun arka yüzeyine baktığımız da ise bizi dikey şekilde konumlandırılmış çift kamera bulunuyor. 10. yıla özel olarak üretilecek bu model ile Apple, yeni bir dönemin sinyalini veriyor.

Sızdırılan ikinci fotoğrafa geçecek olursak, ikinci fotoğrafta bizi iPhone 7s,iPhone 7s Plus ve iPhone 8 modelleri yan yana görüntülendi.

iPhone 7s ve 7s Plus'ın tasarımında her hangi bir değişikliğe gitmeyen Apple, bu konuda oldukça eleştiriliyor.

Shift deletenin haberine göre fakat, Apple bu eleştirilerin önüne geçmek için iPhone 8'i kullanacak. Yaklaşık olarak karşımıza, sızdırılan bu görüntülerdeki gibi bir tasarım ile çıkacak olan üç yeni iPhone modeli hakkında her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor.

BİZE ULAŞIN