Motorola Moto Z2 ne zaman tanıtılacak?

Z2 Play modelini çoktan tanıtan Motorola'nın, Moto Z'nin devamı niteliğindeki Moto Z2'yi ne zaman bizlerle tanıştıracağı da kesinleşti ve gönderilen davetiye niteliğindeki görselde de görebileceğiniz gibi bu tarih 27 Haziran olarak belirlendi.

Motorola Moto Z2 ne zaman tanıtılacak?

BU TARİHİ NOT EDİN!

Lenovo tarafından yönetilen Motorola şirketinin yayımladığı görselde "Bu tarihi not edin: 22 Haziran 2017" ibaresi yer alıyor ve Moto Z2'nintanıtılacağı belirtiliyor.

Moto Z2 ile birlikte oldukça merak edilen Z2 Force'un tanıtılıp tanıtılmayacağı ise henüz kesinleşmiş değil. Fakat görseldeki cihazın tasarımı direkt olarak Z serisine ait ve bu yüzden Lenovo aynı günde iki cihazı da tanıtabilir diye düşünüyoruz.

Bunun dışında Motorola'nın 21 Haziran tarihinde başka bir etkinlik daha düzenleyeceğini ama bu etkinliğin neyle ilgili olduğunun bilinmediğini de belirtelim. Dedikodular ise Motorola'nın bu etkinlikte Moto X4 modelini tanıtabileceği yönünde. Bazı kaynaklar ise Moto X4'ün 30 Haziran'da tanıtılacağını iddia ediyor.

Biz en iyisi Motorola'nın duyurduğu 22 Haziran tarihini bekleyelim ve hangi cihazların açığa çıkacağını hep birlikte görelim.

BİZE ULAŞIN