iOS için Truecaller güncellendi!

iOS için Truecaller güncellendi!

Android ve iOS cihazlar için sunulan otomatik çevirme uygulaması Truecaller, Flash Messaging (Flaş Mesajlaşma) adı verilen yeni bir özellikle güncellenmiş durumda. İşte, bir süredir Android için sunulan ve şimdi de iOS platformuna gelen bu özelliğin detayları.

  • Teknoloji
  • Çarşamba 05.07.2017 12:03

Bundan böyle çapraz platform desteğine kavuşmuş olan Flash Messaging özelliği ile kullanıcıların maksimum mobilite ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Bu özellikle zamanınızın olmadığı anlarda bile, arkadaşlarınızdan gelen bir mesaja mümkün olduğunca açıklayıcı bir cevap vermeniz sağlanıyor.

İOS İÇİN TRUECALLER FLAŞ MESAJLAŞMA ÖZELLİĞİNE KAVUŞTU

Ön tanımlı soruları veya yanıtları arkadaşlarınıza göndermenizi ya da kendi soru veya cevaplarınızı tanımlamanızı sağlayan uygulama, zamandan tasarruf ettirmesiyle oldukça işlevsel. Arkadaşlarınıza bir çağrı şeklinde gönderilen mesajlar için 60 saniyelik yanıtlama süresi sunuluyor. Bu sürede arkadaşınız yine ön tanımlı yanıtlardan birisini seçerek sizi bekletmemiş oluyor. Ek olarak arkadaşınıza Google Haritalar (Google Maps) üzerinden tam olarak bulunduğunuz konumu oldukça kolay bir biçimde göndermeniz mümkün (Shiftdelete)

BİZE ULAŞIN