iPhone X'i şeffaf hale getirdi

Apple ürünleri hakkında çektiği videolarla tanınan YouTuber EverythingApplePro, iPhone X'in arka kapağını şeffaf hale getirdi.

iPhone X'i şeffaf hale getirdi

Arka kapakları çıkan telefon modellerinin sayısı eskisine göre daha azaldı. Artık genelde yekpare kasalı akıllı telefonlar piyasaya sürülüyor. Eskiden kullanıcılar arka kapakları değiştirebiliyordu, farklı kapaklar kullanabiliyordu. Cihazların pilini çıkartıp, takabiliyordu.

iPhone X'in içi görünüyor

Yekpare kasalı telefonların kapağı değiştirilebilir, ama biraz maceracı bir ruha ve bilgiye sahip olmak lazım. Yoksa ortaya kötü sonuç çıkabilir. Asıl konumuza gelecek olursak, YouTuber EverythingApplePro, iPhone X'in cam arka kapağını şeffaf hale getirdi.

EverythingApplePro, en başta dikkatli şekilde telefonun arka kapağını çıkarttı ve daha sonra kapağın altındaki kaplamayı kazıdı. Bu arada kaplamayı kazıma işlemi Apple logosunu ve iPhone yazısını da çıkartma ihtimaline sahip. Bu yüzden YouTuber bu işlemi yaparken de dikkatli davrandı ve kapağı şeffaf hale getirdi.

Bununla birlikte EverythingApplePro, iFixit'in özel olarak hazırladığı ve iPhone X'in içini gösteren özel duvar kağıtlarıyla işlemini tamamlıyor. iPhone X böyle dikkat çekici olmuş.

BİZE ULAŞIN