iPhone X'te büyük sorun var!

Apple'ın en yeni iPhone'u iPhone X'in ekranında yeşil çizgi sorunu gün yüzüne çıktı. Apple konuyu araştırmaya başladı.

iPhone X'te büyük sorun var!

Apple'ın yeni iPhone X modeli satışa çıktı. Telefonu kullanmaya başlayan kullanıcılar ise yavaş yavaş yaşadıkları problemleri aktarmaya devam ediyorlar. Son olarak Apple, iPhone X'in soğuk havalarda kullanıcısının parmak hareketlerine bazen tepki vermediğini kabul etmişti. Şimdi ise yeni bir ekran problemi gün yüzüne çıktı. Bazı kullanıcılar ekranlarının kenarında yeşil uzun çizgi oluştuğunu rapor etmeye başladılar.

9to5Mac, gizemli yeşil çizgi hakkındaki şikayetlerin ilk olarak geçen hafta sonu ortaya çıktığını ve şu anda bu sorunu yaşayan 35'in üzerinde kullanıcının olduğunu belirtiyor. Milyonlarca kullanıcı arasından bu rakam değişimi oldukça kolay olacaktır ancak yine de cihazı almayı düşünen kullanıcılar için rahatsız edici olabilir.

APPLE CİHAZLARI DEĞİŞTİRECEK!

Twitter'a gönderilen fotoğraflara bakarsak, çoğu kullanıcıda olmasa da, bu ciddi bir mesele gibi görünüyor. Şu anda Apple bir düzeltme için herhangi bir çözüm önerisinde bulunmadı. Muhtemelen ilk etapta sorunu yaşayacak kullanıcıların telefonlarını değiştirecektir.

Kaynak: Teknokulis

BİZE ULAŞIN