Galaxy S9+ testlerde uçtu!

Samsung'un yeni Galaxy S9+ modelinin Geekbench benchmark sonuçları ortaya çıktı. Telefon testlerde adeta uçtu.

Galaxy S9+ testlerde uçtu!

Samsung'un yeni Galaxy S9 ve S9 + amiral gemisi akıllı telefonlarını duyurmasını bekliyoruz. Cihazların duyurulmasına bugünden itibaren yaklaşık iki ay gibi bir zaman var önümüzde. Ancak iki cihaz hakkında zaten çok şey biliyoruz. Örneğin, ikisinin de Qualcomm'un yeni Snapdragon 845 işlemcisi (en azından ABD'de) ile geleceği gibi.

Snapdragon 845 bugüne kadar Qualcomm'un en gelişmiş yonga seti olduğundan, Galaxy S9 ve S9+'ın performansı da, üreticisine bakılmaksızın önceki Samsung telefonlarından ve belki daha önceki herhangi bir Android telefondan daha üstün olacaktır. Bu yüzden bu telefonların performans sonuçları oldukça merak ediliyor. Bugün bu konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

İLK PERFORMANS SONUÇLARI

Benchmark web sitesi Geekbench'te Snapdragon 845'li gerçek bir Samsung Galaxy S9+ modelinin sonuçları listelendi. Samsung Galaxy S9 + (Snapdragon 845 ile) önceki modellerle kıyaslandığında, etkileyici puanlar elde etmeyi başarmış gibi görünüyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, Samsung Galaxy S9+'ın (model numarası SM-G965), tek çekirdekli bir benchmark skoru 2422 ve çok çekirdeklide ise 8351 puan. Şimdiye kadar,Geekbench'te en iyi çok çekirdekli puan 6500 olduğunu biliyoruz. Ve daha önce hiçbir Samsung telefonun tek çekirdek performansında 2000'den fazla puan allmadığını hatırlıyoruz.

Bu yeni GeekBench testi, ayrıca Samsung Galaxy S9+ 'un Android 8 Oreo'yu çalıştırdığını ve 6 GB RAM içerdiğini gösteriyor. Galaxy S9 + ve Galaxy S9'un her ikisi de Şubat ayında MWC 2018'de açıklanmış olacak.

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS KARŞINIZDA!

BİZE ULAŞIN