Apple iOS 11.2.5 beta 3'ü yayınladı

Apple, iOS 11.2.5'in beta testine son hızla devam ediyor. Şirket üstünde çalıştığı güncellemenin beta 3 sürümünü geliştiriciler ve public beta kullanıcıları için yayınladı. iOS 11.2.5 beta 3'te değişiklik var mı? Yenilikler nedir?

Apple iOS 11.2.5 beta 3'ü yayınladı

Apple, iOS 11.2.5 beta 3'ü, beta 2'den tam iki hafta sonra yayınladı. Kayıtlı geliştiriciler ve public beta testerları yeni beta güncellemesini cihazlarına indirip, yükleyebilir.

6.5 İNÇLİK İPHONE MODELİ GELİYOR!

İOS 11.2.5 BETA 3 YENİLİKLERİ NEDİR?

iOS 11.2.5 beta 3'te şimdilik görünürde herhangi bir yenilik bulunmadı. Sürüm notlarında da detay verilmemiş. Fakat ilerleyen günlerde beta 3'te yenilikler keşfedilebilir. Bu durumda gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Genel olarak 11.2.5 daha çok altyapıya odaklanan, güvenlik iyileştirmeleri ve performans yükseltmesi içeren bir güncelleme olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte 11.2.5 beta 2'den itibaren Siri, haber podcast'lerini okuma özelliği kazandı. Yani Siri'ye haberler sorulduğunda, günlük haber podcast'lerini okuyabiliyor. Varsayılan olarak Washington Post tarafından paylaşılan haberler yer alıyor, fakat başka kaynaklar da seçilebiliyor.

Siri'nin özelliği dışında 11.2.5'in öne çıkan başka bir yeniliği yok. Ama Apple sonraki beta güncellemesinde, yazılım içine yeni özellikler ekleyebilir. iCloud Message özelliğinin de 11.2.5 ile aktif edilmesi bekleniyor.

APPLE BİR TRİLYON DOLARLIK ŞİRKET OLMAYA HAZIRLANIYOR

BİZE ULAŞIN