LG G7 resmi sitede ortaya çıktı

LG'nin yeni yıldaki amiral gemisi modeli olacak olan LG G7 ile ilgili taze bilgiler elimize ulaştı. Peki LG G7'de ne gibi özellikler olacak.

LG G7 resmi sitede ortaya çıktı

LG son yıllarda akıllı telefon pazarında bir türlü istediğini alamıyor. Amiral gemisi telefonlarından beklediği satış performansı bulamayan LG bir süredir ise gözünü LG G7 telefonuna çevirmiş durumda. Geçen yılki amiral gemisi modeli LG G6'da yeni nesil Qualcomm işlemcisini kullanmayan firma büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Bugün gelen taze bilgiler ise LG'nin G7 modelinde de benzer stratejiyi izleyebileceğine işaret ediyor.

RESMİ SİTEDE LİSTELENDİ

LG İngiltere'nin internet sitesine Quick Charge yani Qualcomm'un hızlı şarj teknolojisi için listelenen sayfada LG G7 ismi de eklendi. Böylece LG G7 modelinin Quick Charge 4.0 ile gelecek olması, telefonun Snapdragon 845 ile değil Snapdragon 835 ile geleceğini gösteriyor olabilir. Zira Qualcomm'un en yeni yonga seti Snapdragon 845 modeli, Quick Charge 4+ desteği ile geliyor.

Öte yandan LG'nin yeni amiral gemisinde de benzer şekilde yeni nesil yonga setine yer vermemesi yine ciddi bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Bu konuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

CES 2018: LG, 65 İNÇ'LİK RULO OLABİLEN OLED EKRANINI TANITTI

BİZE ULAŞIN