Samsung o telefonunu gizlice gösterdi!

Samsung'un merak edilen bükülebilir telefonunun demosunu CES fuarında gizlice gösterdiği söyleniyor.

Samsung o telefonunu gizlice gösterdi!

Teknoloji fuarları, üreticiler için gelecekteki ürünleri hakkında kullanıcı görüşünü ölçmek için çok iyi bir fırsat sunuyor. Bazı isimsiz endüstri kaynaklarından alınan bilgilere göre Samsung, CES 2018'de bu anlamda bazı çalışmalar yürütmüş. Belirtilene göre firma, yüksek beklentiler içinde olduğu katlanabilir telefon konseptini geride bıraktığımız CES 2018'de kapalı kapılar ardında göstermiş.

Katlanabilir panel teknolojisindeki önemli gelişmeler olduğunu biliyorduk ancak son olarak yapılan bu panele sahip cihazın erteleme duyurusunun ardından böyle bir haber duymak bizleri şaşırttı. Görünüşe göre Samsung en azından bu paneli kapalı kapılar arkasında olsa da gösterecek kadar yol kat etmiş.

SAMSUNG GALAXY S9'UN TÜM ÖZELLİKLERİ SIZDI!

KATLANABİLİR TELEFON NE ZAMAN GELİYOR?

Samsung'un Galaxy X adını taşıyan bir katlanabilir telefon çıkarmaya hazırlandığı söyleniyordu. Hatta Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy X'in özel bir model olacağı ve yalnızca 100 bin adet üretileceği söyleniyordu. Samsung'un bu telefonu Kasım 2018'de üretmeye başlaması bekleniyor. Samsung'un mobil başkanı DJ Koh, Galaxy X kod adlı telefonun çıkışının 2019'u bulacağını söyledi.

Öte yandan cihazın katlanabilir yapısı üzerinde hala soru işaretleri bulunuyor. Şu anda en olası tahmin cihazın panelinin ikiye ayrılıp yeniden düz ve tek panele dönüşüyor olması. Bu konuda firmanın daha önceden aldığı bazı patentler de bu fikri destekliyor.

BÜKÜLEBİLİR TELEFONU BEKLEYENLERE KÖTÜ HABER!
BİZE ULAŞIN