HTC, çift ön kameralı telefonunu tanıttı

HTC bugün HTC U11 EYEs adlı yeni çift ön kameralı akıllı telefonunu açıkladı.

HTC, çift ön kameralı telefonunu tanıttı

?HTC, Kasım ayında U11+ modeliyle birlikte uzun ekran trendine katılmıştı ve bugün ise HTC U11 EYEs modeliyle birlikte ile Yüz Kilidi trendine de katılıyor.

Telefon, birçok üst seviye akıllı telefon gibi 18: 9 6 "ekrana sahip ancak işlemcisi ise orta-üst seviyede konumlandırılan Qualcomm 652 yonga seti. Cihazın en dikkat çeken özelliği çift ön kamerası gibi görünüyor. Telefonun arkasında, f/1,7 diyafram açıklığına sahip 12 MP UltraPiksel OIS kamera bulunuyor. Bu kamera 120 fps'de ağırçekimde 1080p videolar çekebiliyor.

Çift ön kamera ise f/2.2 diyafram açıklığına sahip 5 MP sensörle geliyor. Telefonun güvenlik olarak yüz tanıma özelliğine sahip olduğu belirtiliyor. Ayrıca HTC U11 EYEs'in çift ön kamerası, Portre Modu, Bokeh ve bol miktarda AR Snapchat benzeri çıkartmaları da destekliyor.

HTC U11 EYE'lerin Snadpragon 652 yonga seti 4 GB RAM ile birlikte geliyor. 64 GB depolama alanı ve microSD kart yuvası ile büyük boyutlarda veriyi depolayabilen cihazda tüm bu donanıma enerji sağlayacak 3.930 mAh değerinde batarya bulunuyor.

Kırmızı, gümüş mavi ve siyah olmak üzere üç renk seçeneğine sahip olan telefon. 505 $ fiyat etiketi bulunuyor. HTC U11 EYEs'in çıkış tarihi ise 9 Şubat olarak görünüyor.

HTC KULLANICILARININ BEKLEDİĞİ GÜNCELLEME GELDİ!

BİZE ULAŞIN