Sony yeni Android güncellemesi yayınladı

Japon teknoloji devinin adını son dönemlerde Xperia XZ2 dedikodularıyla ve yeni tanıttığı üç yeni telefon modeliyle duyuyoruz. Diğer yandan şirket eski telefonları için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.

Sony yeni Android güncellemesi yayınladı

Sony geçtiğimiz günlerde düzenlenen CES 2018 etkinliğinde Xperia XA2 ve Xperia XA2 Ultra ve giriş seviyesi Xperia L2'yi açıkladı. Ayrıca bir de MWC 2017'de açıklanması beklenen XZ2 (veya XZ2 Premium olarak da adlandırılıyor) var. Zaten XZ2 hakkında bolca dedikodu ve sızıntı ortaya çıkıyor.

SONY XPERİA XZ2'DE BU ÖZELLİK Mİ OLACAK?

GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ

Gelelim asıl haberimize. Sony, Xperia XA1 Ultra için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme yapı sürümünü 42.0.A.4.153'ten 42.0.A.4.167'ye çıkartıyor.

Güncelleme Android ocak ayı güvenlik iyileştirmesini içeriyor. Bu güncelleme önemli. Hatırlarsanız Google, ocak ayı güvenlik paketinde Meltdown ve Spectre'ye odaklanacağını açıklamıştı.

Eğer güncelleme uyarısını aldıysanız yazılım paketini indirmek için telefonun Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olsun. Ayrıca cihazın şarjının da en az %50 dolu olmasını sizlere tavsiye ederiz.

SONY, CES 2018'DE BOMBALARINI PATLATTI!

BİZE ULAŞIN