Apple iOS 11.2.5 beta 6 güncellemesini yayınladı

iOS 11.2.5'in beta aşaması devam ediyor. Apple yeni sürümün 6. beta paketini yayınladı. Peki yeni betada herhangi bir değişiklik var mı? Yenilikler nedir? Bunlara birlikte bakalım.

Apple iOS 11.2.5 beta 6 güncellemesini yayınladı

Apple, beta 5'ten bir hafta sonra iOS 11.2.5 beta 6 güncellemesini public beta testerları ve kayıtlı geliştiriciler için yayınladı. Yeni yazılım paketi OTA yoluyla veya Apple Geliştirici Merkezi'nden indirilebilir.

EVDEN APPLE İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

IOS 11.2.5 BETA 6'DA HERHANGİ BİR YENİLİK VAR MI?

iOS 11.2.5 beta 6, kötü amaçlı bir bağlantının iOS cihazlardaki Mesajlar uygulamasını dondurmasına, kilitlemesine izin veren hatayı düzeltiyor. Ancak bunun dışında başka bir yenilik yok.

Bununla birlikte 11.2.5 beta 2'den itibaren Siri, haber podcast'lerini okuma özelliği kazandı. Yani Siri'ye haberler sorulduğunda, günlük haber podcast'lerini okuyabiliyor. Varsayılan olarak Washington Post tarafından paylaşılan haberler yer alıyor, fakat başka kaynaklar da seçilebiliyor. Şunu da ilave edelim, Siri'nin haber podcast'lerini okuması özelliği bu hafta başından itibaren iOS 11.2.2 yüklü cihazlar için de aktif hale geldi.

APPLE MACOS HİGH SİERRA 10.3.3 BETA 5 GÜNCELLEMESİNİ YAYINLADI

BİZE ULAŞIN