Bitcoin milyarderlerinin kaybettiği para dudak uçuklatıyor

İlk Bitcoin milyarderleri olarak bilinen Winklevoss kardeşlerin büyük Bitcoin düşüşü kaybettikleri para dudak uçuklatıyor!

Bitcoin milyarderlerinin kaybettiği para dudak uçuklatıyor

?Bitcoin'in son zamanlarda yükselişi ve yakın zamanda 20 bin dolar seviyelerini görmüş olması ortaya ilk Bitcoin milyarderlerinin çıkmasına sebep olmuştu. Binlerce Bitcoin'e sahip olan (tam sayısı bilinmiyor) Tyler ve Cameron Winklevoss ikizleri Aralık ayı içerisinde dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olmuşlardı. Ancak son günlerde Bitcoin'in değerinin büyük düşüşü onları kısa süreliğine de olsa bu unvanından etmişti.

NE KADAR KAYBETTİLER?

Bitcoin'in kısa sürede 10 bin doların altın düşmesi ise Tyler ve Cameron Winklevoss ikizlerinin toplamda 600 milyon dolar kaybetmesine sebep oldu. Her ne kadar Bitcoin'in biraz toparlanması ve 11 bin dolar seviyesine gelmesiyle milyarderlik unvanlarını geri alsalar da kayıpları hala çok büyük seviyelerde.

Son olarak iki yıl önce konuşan kardeşlerden Cameron, hiçbir zaman Bitcoin satmadıklarını açıklamışlardı ve bu konuda da ısrarcı olduklarını dile getirmişti.

Hala bu Bitcoin satmayan ikilinin servetlerinin kaderleri şu anda Bitcoin'in değerine bağlı görünüyor.

BİTCOİN O SEVİYENİN DE ALTINI GÖRDÜ!

BİZE ULAŞIN