Apple HomePod ne zaman çıkacak?

Apple'ın yılan hikayesine dönen akıllı hoparlörü HomePod hakkında yeni havadisler var. Görünüşe göre cihaz gerekli sertifikaları aldı. Peki HomePod yakında tüketicilerle buluşabilir mi?

Apple HomePod ne zaman çıkacak?

WWDC etkinliğinde Apple, akıllı hoparlörü HomePod'u tanıtmış ve aralık ayında satışa çıkacağını duyurmuştu. Daha sonra HomePod'un çıkışı 2018'e ertelendi. Farklı kaynaklar Apple'ın bazı yazılımsal sorunları aşamadığını ve bu yüzden çıkış tarihini ileriye aldığını söylemişti. O veya bu şekilde sonuç olarak artık HomePod'a sıra geldi. GSMArena'nın haberine göre cihaz gerekli FCC sertifikasını aldı. FCC'nin onayı ve sertifikası ürünlerin satışa çıkması için oldukça önemli. Genel olarak neredeyse hazır durumda olan ürünlere verilir.

6.1-İNÇ İPHONE YOLDA! FİYATI NE OLACAK?

APPLE HOMEPOD ÇIKIŞ TARİHİ

Kısa süre önce çıkan dedikodularda ise HomePod'un ilk olarak Amerika, İngiltere ve Avustralya'da satışa çıkacağı ileri sürülüyor. Daha sonra ise diğer ülke pazarlarında da raflardaki yerini alacak.

İsimsiz bir sanayi kaynağı HomePod'daki yazılımsal sorunların aşıldığını ve Apple'ın sadece birkaç ufak tefek detayla uğraştığını belirtti. Kaynak cihazın hazır olduğunu ve Apple'ın Amazon ve Google'la sağlam bir rekabete gireceğini vurguladı. Çıkış tarihi olarak mart ayını gösterdi.

İOS 11'İN GÜNCEL KULLANIM ORANI

BİZE ULAŞIN