Xiaomi MIUI 9 güncellemesi alacak telefonlar hangileri? İşte güncellenecek Xiaomi telefon modelleri!

Xiaomi'nin MIUI 9 güncellemesi hakkında yeni bir rapor yayınlandı. Rapora göre Çinli üretici Xiaomi 2012 ve 2013 yıllarındaki modeller dahil olmak birçok mobil cihazı için MIUI 9'un çıkacağını onayladı. 40 farklı cihaz güncellemeden yararlanacak görünüyor.

Xiaomi MIUI 9 güncellemesi alacak telefonlar hangileri? İşte güncellenecek Xiaomi telefon modelleri!

Birçok Android cihaz üreticisi iki yıldan eski olan cihazlarını unutuyor ve güncellemiyor. Fakat Xiaomi için bu durum farklı. The Android Soul'un haberine göre Çinli şirket, 5 yaşından daha büyük cihazları için de MIUI 9 güncellemesi çıkarmaya planlıyor.

MERAKLA BEKLENEN XİAOMİ Mİ 7 SIZDI

DİKKAT ANDROID NOUGAT OLMAYABİLİR!

Bu noktada önemli bir uyarı var! MIUI 9 Android 7.0 Nougat'ı temel alıyor, ancak tüm cihaz Nougat güncellemesinden yararlanmayacak. Bazı eski cihazlarda MIUI 9, Android Marshmallow'a dayalı olabilir. Bunu da sakın unutmayın.

Bazı telefonlar güncellemeyi aldı. Bazıları ise sırada bekliyor.

XİAOMİ Mİ 6X ORTAYA ÇIKTI. Mİ 6X'İN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

XİAOMİ MIUI 9 GÜNCELLEMESİNDEN YARARLANAN TELEFONLAR ŞU ŞEKİLDE:

MI SERİSİ:

Mi A1, Mi Note 3, Mi Max 2, Mi MIX 2, Mi 6, Mi Pad 3, Mi 5c, Mi MIX, Mi 5s Plus, Mi Max, Mi Note 2, Mi 4s, Mi Pad 2, Mi 4c, Mi 5s, Mi 5, Mi Note, Mi 4, Mi Pad 7.9, Mi 2s ve Mi 2.

REDMI SERİSİ:

Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi Y1, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4 Prime, Redmi Pro, Redmi 3x, Redmi 3s, Redmi 3, Redmi 2A, Redmi 2 ve Redmi 1S.

REDMI NOTE SERİSİ:

Redmi Note 4X, Redmi Note 4, Redmi Note 3, Redmi Note 2 ve Redmi Note.

Yapılan açıklamaya göre telefonunuz bu listede yer almıyorsa bile, MIUI 9'a güncellenme şansı var.

BİZE ULAŞIN