Apple iOS 11.3 beta 1 güncellemesini yayınladı. iOS 11.3'teki yenilikler nedir?

Apple kayıtlı geliştiriciler için iOS 11.3 beta 1 güncellemesini yayınladı. 11.3 sürümü büyük değişiklikler içeriyor. Beta 1'de yer alan yeniliklere biraz daha yakından bakalım.

Apple iOS 11.3 beta 1 güncellemesini yayınladı. iOS 11.3'teki yenilikler nedir?

Apple, daha çok hata düzeltmelerine ve güvenlik iyileştirmelerine yönelen iOS 11.2.5 güncellemesinden kısa süre sonra iOS 11.3 beta 1'i geliştiriciler için yayınladı. Eğer kayıtlı geliştirici hesabınız varsa, Apple Geliştirici Merkezi'nden beta 1 yazılım paketini indirip, iOS cihazınıza yükleyebilirsiniz.

APPLE TÜRKİYE'DE APP STORE FİYATLARINA ZAM YAPTI! FİYATLAR NE KADAR ARTTI?

IOS 11.3'TEKİ YENİLİKLER NEDİR?

Açıkçası iOS 11.3'te yeni birçok özellik bulunuyor. 11.3'te iPhone X'e aslan, ayı, ejderha ve kafatası olmak üzere dört tane animoji var. Bununla birlikte iOS 11'de kaldırılan iCloud Mesajlar uygulaması 11.3'le birlikte geri dönüyor.

Sağlık uygulamasına yeni Sağlık Kayıtları özelliği eklenirken, geliştiriciler için de ARKit araçları elden geçirilmiş ve daha iyi hale getirilmiş durumda.

İPHONE X'İ BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANIYLA PİŞİRDİLER

Apple'ın performans düşürmekten dolayı başı bir hayli ağrımıştı. Şirket bu konuda bir takım değişiklikler olacağını söylemişti. İşte bu değişiklikler iOS 11.3'te bulunuyor. iOS 11.3'te pilin durumu daha detaylı şekilde gösteriliyor, ayrıntılı bilgi veriliyor. Bununla birlikte iOS 11.3, Apple'ın daha önce eklediği güç yönetimi özelliğini kapatmak için bir seçenek içeriyor.

IOS 11.3 PUBLIC BETA NE ZAMAN ÇIKACAK?

Açık kayıtlı beta kullanıcıları yani public beta testerları için 11.3'ün ne zaman çıkacağı belli değil. Genel olarak Apple bu konuda süreyi uzun tutmaz. Şirket genel olarak public beta sürümlerini de kısa süre sonra yayınlamıştı.

İOS 11 YÜKLÜ İPHONE'UN PİL ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN İPUÇLARI

BİZE ULAŞIN