Khaleesi sonunda ejderhaya dönüştü!

Game of Thrones'ta Daenerys Targaryen karakterine hayat veren Emilia Clarke, ejderha oldu. Peki Khaleesi'nin başına tam olarak ne geldi?

Khaleesi sonunda ejderhaya dönüştü!

Apple, iOS 11.3'ü geliştiriyor ki, şirket 11.3'ün beta 1 güncellemesini kayıtlı geliştiriciler için yayınladı. iOS 11.3'te önemli değişiklikler bulunuyor, özellikle güç yönetiminin açılıp kapatılması ve pil kullanımı hakkında daha fazla ayrıntı sunması dikkat çekiyor.

İPHONE X İNCELEMESİ

EMILIA CLARKE YENİ ANİMOJİYİ DENEDİ

Bununla birlikte iOS 11.3'le birlikte ejderha, aslan, ayı ve kuru kafa olmak üzere dört yeni animoji de kullanıma sunulacak. Game of Thrones'un yıldızı Emilia Clarke, dizide canlandırdığı karakterle bağdaşan ejderha animojisini denedi ve Instagram hesabında paylaştı. Clarke'ın gönderisi kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

APPLE İOS 11.3 BETA 1 GÜNCELLEMESİNİ YAYINLADI. İOS 11.3'TEKİ YENİLİKLER NEDİR?

ANİMOJİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Animoji, iPhone X'in kendine özel yeteneklerinden bir diğeri. Animojinin arkasında A11 Bionic sistem çipi ve TrueDepth kamera sistemi bulunuyor. iPhone X, 50'nin üzerinde farklı kas hareketini analiz ederek yüz ifadelerini animojiye yansıtabiliyor. Face ID'den de sorumlu olan TrueDepth kamera sisteminde kızılötesi kamera, ışık projektörü, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü, hoparlör, mikrofon, nokta projektörü ve 7 MP'lik ön kamera var. Apple kahini olarak ünlenen analist Kuo'ya göre, bu sene ve önümüzdeki senelerde çıkacak olan Android telefonlarda da TrueDepth benzeri sistem yer alacak. Kuo, bu biyometrik güvenlik sisteminin önünün açık olduğunu, ancak parmak izinin ise sınırlı olduğunu düşünüyor.

BİZE ULAŞIN