Apple bu sene dört yeni iPhone modeli çıkaracak!

Dedikodu çarkları tüm hızıyla dönmeye devam ediyor, yeni söylentiler ortaya çıkıyor. Tedarik zincirine dayandırılan bir rapora göre Apple önümüzdeki eylül ayında dört farklı iPhone modeli tanıtabilir.

Apple bu sene dört yeni iPhone modeli çıkaracak!

Çin'den yeni havadisler var. Tedarik zinciri kaynaklarının iddialarına göre Apple bu sene LCD ve OLED ekrana sahip dört farklı iPhone çıkartabilir. Bu telefonlardan ikisinde 5.7 ve 6 inç'lik LCD ekran yer alırken, diğer ikisinde ise 6 ve 6.4 inç'lik OLED ekran bulunacak.

İOS 11 YÜKLÜ İPHONE'UN PİL ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN İPUÇLARI

BAŞKA BİR ÖZELLİK DAHA VAR

Ayrıca yeni raporda kablosuz şarj desteğiyle birlikte "Üç boyutlu algılama" özelliğinden bahsedilmiş. Fakat üç boyut algılama özelliği tam olarak açıklanmamış. Belki TrueDepth kamerada, belki başka bir çözüm içinde kullanılabilir. Raporda burası eksik bırakılmış.

Sonuç olarak bu iddiaları doğrulamanın herhangi bir yolu yok. Çinli tedarik zinciri kaynaklarına dayandırarak haberi paylaşan DigiTimes'ın sicili iyi, ama eskiden doğru dediği fakat yanlış çıkan bilgiler de paylaşmıştı. Yeni iPhone'larla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İPHONE X, İPHONE 8'LERİN GERİSİNDE KALDI!

BİZE ULAŞIN