Xiaomi Mi 7 MWC 2018'de tanıtılacak mı? Üzücü iddialar var!

MWC 2018 etkinliği yaklaştıkça, mobil pazarla ilgili dedikoduların sayısında artış meydana geldi. Her gün farklı kaynaklardan farklı iddialar geliyor. Yeni söylenti ise Xiaomi Mi 7 hakkında.

Xiaomi Mi 7 MWC 2018'de tanıtılacak mı? Üzücü iddialar var!

Xiaomi bu sefer Barcelona'da düzenlenen MWC'ye katılacak, bununla birlikte şirketin çalışanlarından biri (Üst düzey bir yetkiliymiş) önemli bir duyurunun yapılmayacağını belirtti. Bu durum Xiaomi Mi 7 ve Mi Max 3'ün tanıtılmayacağı anlamına geliyor.

XİAOMİ MIUI 10'U AÇIKLADI

XIAOMI NE DUYURACAK?

Tedarik zinciri kaynaklarına dayanan başka bir iddiaya göreyse Xiaomi, MWC 2018'de güncel bir Mi Mix 2S modelini tanıtacak. Ayrıca Surge S2 sistem çipi de resmen duyurulacak (Surge S2'nin ismi yakın tarihli birkaç raporda daha geçmişti. Yeni bir iddia değil aslında).

Bu haberlerin tabii ki birer iddia olduğunu unutmayın. Xiaomi ektinliklerde sürpriz yapan bir şirket ve MWC 2018'de de söylentilerin tersinde bir duyuru yapabilir.

XİAOMİ MIUI 9 GÜNCELLEMESİ ALACAK TELEFONLAR HANGİLERİ? İŞTE GÜNCELLENECEK XİAOMİ TELEFON MODELLERİ!

XIAOMI MI 7'NİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Xiaomi Mi 7'den hazır bahsetmişken merak edenler için telefonun dedikodulardaki özelliklerini bir kere yazalım. İddialara göre Mi 7'de Snapdragon 845 işlemci, 8 GB RAM, 5.65 inç'lik FullHD+ çözünürlüğünde tam ekran, 16 MP çift ana kamera olacak. Mi 7 Plus modelinde ise 6.01 inç'lik OLED ekranın yer alacağı belirtiliyor.

XİAOMİ Mİ 6X'TE SURGE S2 SİSTEM ÇİPİ OLACAK

BİZE ULAŞIN