Telefonlar doldu buluta taşınıyoruz

Telefonlarda sakladığımız video ve fotoğraflar artık bulut sistemiyle depolanıyor. Üstelik bulut sistemine istediğiniz an ulaşmak mümkün

Telefonlar doldu buluta taşınıyoruz
CD ve DVD'li günler çok geride kaldı. Sabit disklere de elveda demek için henüz birkaç yıl var. Akıllı telefonların hafızası dolduysa, yeni depolama ihtiyacımız sürekli artıyor. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videoların sayısı artınca telefonlar yetersiz kalıyor. 2017'den kalan hatıraları saklamak için bulut servisleri, flaş bellekler işimizi görüyor. Üstelik istediğiniz an ve istediğiniz yerden ulaşmak mümkün oluyor. Android telefon kullanıyorsanız, Google fotoğraf servisinin sınırsız depolama alanı, Apple iPhone kullanıyorsanız, iCloud depolama alanı için satın alma yapmak zorundasınız. Yeni bir telefona verilerinizi taşımak bulut servislerinde daha kolay. Bunun haricinde işletim sisteminden ve operatörden bağımsız Lifebox ücretsiz depolama alanıyla bellek kartı almadan verileri taşımanıza yardımcı oluyor.

VERİ AKTA RIMI HIZ KAZAND I
Belleklerin hızlı kayıt yapması işinizi kolaylaştırıyor. 1 TB'ye kadar kapasite seçeneklerine sahip olan My Passport, küçük ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. USB Tip-C bağlantı noktasını kullanan My Passport SSD'nin aktarım hızı 515 MB/sn.ye kadar çıkabiliyor. Ultra Dual Drive USB Android cihazı ve bilgisayar arasında köprü oluşturuyor. Android cihazlar ve bilgisayarlarla uyumlu Ultra Dual Drive, mikro-USB ve USB 3.0 girişleriyle cihazlar arasında köprü oluşturuyor. 16GB'tan başlayarak 256 GB kapasiteye kadar çeşitli seçeneklere sahip Ultra Dual Drive, Android cihazla bağlantı oluşturduğu anda Google Play Store'dan indirilebilen SanDisk Memory Zone uygulamasıyla uyumlu bir çalışma başlatıyor ve verilerinizi depoluyor. Bilgisayarın USB 3.0 bağlantı noktasında 150 MB/sn.ye varan hızlarda veri aktarımı gerçekleştirilebiliyor.
BİZE ULAŞIN