Galaxy S9'ların batarya değerleri belli oldu

Samsung'un yeni üst seviye telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın batarya değerleri gün yüzüne çıktı.

Galaxy S9'ların batarya değerleri belli oldu

?Samsung yeni telefonları Galaxy S9 ve S9+'ı çok yakında tanıtacak. Bu ayın sonlarında başlayacak olan MWC 2018 etkinliğinde duyurulacak olan telefonlarla ilgili birçok şey şimdiden öğrenmiş durumdayız. Bu anlamda tüketicilerin merak ettiği bir başka konu ise telefonların batarya değerleri. Bugün bu konuyla ilgili taze bilgiler geldi.

Yeni bir sızıntı, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ 'da olacak bataryaları bizlere gösteriyor. Bu sızıntılarla birlikte telefonların batarya değerleri de görünüyor. Görünüşe göre Galaxy S9 3.000 mAh bataryaya, Galaxy S9+ ise 3.500 mAh değerinde bataryaya sahip.

Önceki, Galaxy S8, S8+ modelleri de aynı batarya değerlerine sahipti. Bu değerlerden yola çıkarak yeni telefonların bataryalarının telefonlara 1 gün yeteceğini söyleyebiliriz

SAMSUNG YILLAR SONRA ZİRVEDE

GALAXY S9 VE S9+ ÖZELLİKLERİ

Hem Samsung Galaxy S9 hem de Galaxy S9+'un Snapdragon 845 yonga seti mobil platformunu çalıştırılması bekleniyor. Galaxy S9, 5.8 inç Süper AMOLED ekran, Galaxy S9+ ise 6.2 inç Süper AMOLED ekrana sahip olacak. Galaxy S9 ve Galaxy S9 + sırasıyla 3000mAh ve 3500mAh pil ile gelecek.

BİZE ULAŞIN